Raamatukogu asub Järvakandis, Pargi tn. 1, kolmandal korrusel

Esmaspäev, 11. jaanuar 2021

Telefoninumbrid muutuvad

Kehtna Raamatukogu raamatukogudes on tänasest, 11. jaanuarist, uued kontaktnumbrid. Jaanuari kuu lõpuni töötavad veel ka lauatelefonid.

Usume, et mobiilinumbritele üleminekuga paraneb ja kiireneb meie infovahetus. Kõik kes soovivad saavad meile nüüd, lisaks helistamistele ja e-kirjade kirjutamistele, saata ka sõnumeid.

 

Kehtna valla raamatukogude uued töönumbrid, milledele vastamine toimub raamatukogude lahtioleku aegadel.

Eidapere Raamatukogu 37253480591

Ingliste Raamatukogu 37251947219

Järvakandi Raamatukogu 37251976491

Keava Raamatukogu 37251914294

Kehtna Raamatukogu 3725105118

Lelle Raamatukogu 37253009757

Valtu Raamatukogu 37251909857

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar