Raamatukogu asub Järvakandis, Pargi tn. 1, kolmandal korrusel

Reede, 19. veebruar 2021

Uus koduleht

Ühinenud Kehtna valla raamatukogudel on oma uus koduleht

  https://www.raamatukogud.kehtna.ee/  Edaspidine suhtlus ja info juba seal.

Sisukate kohtumisteni

Esmaspäev, 11. jaanuar 2021

Telefoninumbrid muutuvad

Kehtna Raamatukogu raamatukogudes on tänasest, 11. jaanuarist, uued kontaktnumbrid. Jaanuari kuu lõpuni töötavad veel ka lauatelefonid.

Usume, et mobiilinumbritele üleminekuga paraneb ja kiireneb meie infovahetus. Kõik kes soovivad saavad meile nüüd, lisaks helistamistele ja e-kirjade kirjutamistele, saata ka sõnumeid.

 

Kehtna valla raamatukogude uued töönumbrid, milledele vastamine toimub raamatukogude lahtioleku aegadel.

Eidapere Raamatukogu 37253480591

Ingliste Raamatukogu 37251947219

Järvakandi Raamatukogu 37251976491

Keava Raamatukogu 37251914294

Kehtna Raamatukogu 3725105118

Lelle Raamatukogu 37253009757

Valtu Raamatukogu 37251909857

OLGE HOITUD!

 Kehtna Vallavalitsus annab teada seoses Vabariigi Valitsuse 07.01.2021 otsusega, et:


1) alates E, 11.01.2021 jätkub Kehtna valla KOOLIDES KONTAKTÕPE vastavalt Vabariigi Valitsuse ja Haridus- ja Teadusministeeriumi piirangutele;

2) LASTEAIAD jäävad avatuks tavapäraselt;

3) kuni P, 17.01.2021 (k.a) on SULETUD NOORTEKESKUSED ja KULTUURIMAJAD

4) vallavalitsuse hallatavate asutuste pindade kasutusse andmist (sh rentimist) EI TOIMU esialgu kuni P, 17.01.21;


5) RAAMATUKOGUD jätkavad esialgu kuni P, 17.01.2021 KONTAKTIVABA laenutusega (lugemissaalid on suletud, raamatusoovid edastada raamatukogule ette, kasutada tagastuskaste - täpsem info oma raamatukogust);

6) Kehtna vallamaja ja Järvakandi teenuskeskuse vastuvõtud toimuvad eelneval kokkuleppel (kontaktid https://kehtna.kovtp.ee/kontaktid)!

Jooksvat infot tasub jälgida https://kehtna.kovtp.ee ja riiklikult https://www.kriis.eehttps://www.valitsus.eehttps://www.terviseamet.ee ning teistest ametlikest kanalitest.


Hoidkem end, oma lähedasi ja kaaskodanikke!