Raamatukogu asub Järvakandis, Pargi tn. 1, kolmandal korrusel

neljapäev, 14. mai 2020

Püüame KRIISI seljataha jätta

Kehtna raamatukogud sealhulgas Järvakandi raamatukogu on 18. maist avatud eriolukorrast tasapisi väljatulemise tingimustel. 
Ootame lugejaid taas üle kahe kuu raamatukogusse AJALEHTI  ja AJAKIRJU lugema. 
Järgime selle juures meie kõigi turvalisuse huvides ohutusreeglit 2+2 meetrit ja desinfitseerime käsi. Soovituslik on kanda kaitsemaski ning lugeda ajalehti kindad käes. Soovi korral saad kindad selleks raamatukogust.
KOJULAENUTUST palume jätkuvalt teha RIKSWEB-i vahendusel või tellida soovitud raamatud ette e-kirja teel ja raamatukogusse helistades. Kohapeal saab mai kuus tutvuda vaid uute raamatute väljapanekuga, avariiulite vahele me lugejaid veel ei luba.
Avatud on ka avatud internetipunkti arvutite kasutamine. Järgime siingi 2+2 meetri reeglit. Arvuti kasutamise aeg kuni 30 minutit. Järjekordade vältimiseks palun anda arvuti kasutamise soovist ette teada.
Ühes lugemissaali avamisega on 2+2 meetri reeglit järgides raamatukogusse oodatud ka noored lugejad.
Eeldame meie inimeste mõistlikkust tulla raamatukogudesse tervetena ja soovist käituda nii, et oleme ise terved, siis jäävad ka teised terveks.
Mai lõpuni on Kehtna raamatukogud avatud eriolukorra ajaks kehtestatud päevadel ja kellaaegadel. Alates 1. juunist avame uksed tavaaegadel.
Kohtumisteni raamatukogus ja püsime terved!

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar